Diş temizletme, fiyatları

Diş Temizletme Fiyatları Ne Kadar ?

Merhabalar, günümüzün en yaygın olarak kullanılan yöntemlere göre diş temizletme fiyatlarını sizler için listeledik.

Yüz yıllardır süren, insanların diş renklerini beyaza yaklaştırma çabası günümüz teknolojisiyle birleşince daha kolay bir hal aldı. Teknolojinin getirdikleri bu zahmetli işleri kolaylaştırdığı gibi karşılığında ödediğimiz ücretleri de, cep yakmayacak şekilde azalttı.

Diş Temizletme Fiyatlarını Ne Belirliyor ?

Aslında diş temizletme ve beyazlatma konusunda fiyatlar için ortak bir tarife bulunmamakta, gittiğiniz klinik ne kadar ilgi görüyorsa fiyatlarda orada o kadar çok artmakta. Doğal olarak uygulatmış olduğunuz yöntemlerin, kalitesi, teknolojisi ve doğallığı da fiyatını etkilemekte. Diş temizleme de birçok yöntem bulunmaktadır, en hızlı sonucu verdiren lazer ile temizleme yöntemi en pahalı seçenektir.

 Doğal Yöntemler ile diş temizleme mi ? Klinikte mi ?

Aslında seçim siz ve dişiniz ile alakalı doğal yöntemler, evde denen bir çok yol fayda gösterse de bu klinikte uygulanan yöntemler kadar etkili değil maalesef. Ayrıca diş genetik yapısına bağlı olarak bu diş sararmaları ve lekeleri genetik ve daha kalıcı olabiliyor. Bunların kişisel veya profesyonel tespitinin yapılması gerekmekte. Kısacası önce doğal yöntemlerle diş temizlemeyi deneyebilir elde ettiğiniz sonuca göre profesyonel yardım alabilirsiniz. Dilerseniz ücretler için aşağıdaki tablomuza göz atabilirsiniz.

Diş Temizletme Fiyatları Ne Kadar:

Diş temizletme ortalama 600 TL ile 3000 TL arasında değişen bir tutara mal olmakta. Her farklı yöntem için fiyatlar aşağıda ki gibidir, bu fiyatlar klinikten kliniğe şehirden şehre değişkenlik gösterebilir.

  • Lazer ile diş beyazlatma: 400 TL ile 1200 TL arası

    Diş temizletme fiyatları ve ücretleri
  • Jeller ile diş beyazlatma: 200 TL ile 600 TL arası
  • Diş ağartma yöntemi ile diş beyazlatma: 600 TL den daha fazla

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here