Diş beyazlatma ürünleri hakkında bilgi.

Diş Beyazlatma Ürünleri Neler?

Sağlıklı ve beyaz dişler, yüzde en çok dikkat çeken noktalardan biridir. Güzel görünümlü beyaz dişlere sahip olmak, yüze ekstra bir pozitiflik katıyor. Sigara, alkol, kafein, asitli içecekler ve çay gibi sebepler başta olmak üzere daha çok farklı nedene bağlı olarak dişlerin beyazlığı kaybolabiliyor. Düzenli diş fırçalama sayesinde dişlerdeki beyazlığı perdeleyen durumların önüne geçilebilmesi söz konusu olsa da bir zaman sonra sadece diş fırçalamak yeterli gelmeyebilir. Dişleri fırçalamanın yetersiz geldiği durumlarda, diş beyazlatma ürünleri sayesinde doğal beyaz görünümün oluşumuna katkı sağlanabilir.

Etkili Diş Beyazlatma Ürünleri

Beyaz dişlere sahip olmak isteyenler için özel olarak geliştirilen yapısıyla beraber diş beyazlatma ürünleri kalıcı çözüm oluşturuyor olmalarıyla ön plana çıkıyorlar.

Diş Beyazlatma Ağızlığı: Diş yüzeyine etki eden jel yapısıyla diş beyazlatma ağızlı sayesinde, diş etleri koruma altına alınarak dişlerin beyazlatılması sağlanabiliyor. Ağızlık şeklinde tasarlanıyor olmalarıyla beraber takılmalarının ardından 5 dakikalık sürenin ardından ağızdan çıkartılabiliyor. Ağızlığın çıkarılmasının ardından iyi bir diş eti temizlemesinin sağlanması sayesinde en etkili çözüm sağlanmış oluyor.

Diş Beyazlatma Macunu: Normal bir diş macununa göre, diş yüzeyinde bulunan beyazlık engelleyici etmenleri ortadan kaldıran diş beyazlatma macunu sayesinde, dişlerin sahip olduğu beyazlık ortaya çıkarılabiliyor.

Diş Beyazlatma Kalemi: Standart bir kalem yapısında tasarlanan diş beyazlatma ürünü olan diş beyazlatma kalemi sayesinde, dişler etkileyici görünümle beyazlıyor. Kalem, diş yüzeyine uygulanarak 5 dakikalık süreyle bekletilmesinin ardından ağzın çalkalanmasıyla çıkarılabiliyor. Dişetinin kalemle temas etmemesi önemlidir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here